sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Chat Android sohbet odaları

2 hafta önce Xname tarafından eklendi. 329 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Android sohbet odaları

Android sohbet oladalrı hakkında sizlere yeni gelen bilgi ve tecrubemi anlatmak istiyorum. Değerli okurlarımız. Bugün sizlere android yazılımlar ile bizim irc diye tabir ettiğimiz yazılı sohbet sitelerinin arasında ki uyumluluğun nasıl bir noktaya geldiğinden bahsedeceğim. İlk önce biraz irc’d hakkında bilgi vermek istiyorum.

Irc yazılı bir sohbet platformudur. kullanıcı adı yazarak bağlandığımız basit bir sohbet platformudur. Burada sohbet etmek basit ve oldukça sadedir. Bir çok kullanıcının oldukça rağbet ettiği bu platformun en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi sade bir ara yüze sahip olmasıdır. Bu ara yüzle basit bir görünüme ve kullanıma sahip olan sistem üzerinden ayrıca yönetim olarakta takip etmesi kolaydır.

Yönetim Şeklini ileride sizlere ayrı bir yazı ile anlatacağım. Sistem üzerinde sohbet odalarının çeşitli kanalları bulunmaktadır. Kişiler sohbet tercihlerine göre bu kanallara girebilir ve kolayca chat etme imkanı elde edebilir.

Neden Adnroid ile sohbet etmek tercih ediliyor?

Gelelim yazımızın ana sebebine. Eskiden sadece bilgisayar üzerinden yapılan ircler sadece mirc script diye tabir edilen proğramlar ve web siteleri üzerinden yapılmaktaydı. Günümüzde ise teknolojinin ilerlemesi ve mobil yazılımların gelişmesiyle birlikte artık mobile sohbet sitesi olarak android de yerini almaya başlamış bulunmaktadır.  Günümüz Teknoloji çağında sistemler oldukça hızlı gelişiyor ve web yazılımları Artık mobil uyumlu hale getiriliyor. Uygulamalar ve mobil uyumlu sohbet siteleri gün geçtikçe artıyor. Bu sektörde yerini almak isteyen başlıca irc sohbet siteleri kendilerini hızla yenileyerek mobil sohbet platformunda kendilerine pastadan pay almak için mücadele ediyor.

Bir çok kullanıcının dilediği yerden onlarca insanla aynı anda ücretsiz olarak sohbet edebilmesini sağlayan bu popüler ücretsiz sohbet odaları her geçen gün büyüyor. Insanların tercihlerini kazanmak için bir çok yeniliğe başvuran bu sistemler android uyumlu hale gelerek eski yıllarına dönmeyi planlıyor.

Sizler de android sohbet üzerinden ircd e girebilir ve bu keyfi yaşıyabilirsiniz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan