sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sohbet Botsuz Chat Sunucusu Kaldımı Hiç?

3 sene önce Xname tarafından eklendi. 817 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Bu yazı tamamen kendi düşüncelerimdir. Malumunuz irc artık yavaş yavaş tükenmeye başladı. Bunun sebebi bir çok sosyal sitelerin açılmış olmasıdır ve bu siteleri sizler benden iyi biliyorsunuz. İrcnin de kendini yenileyememe sorunundan dolayı irc baya bir geri düşmüştür. Anca irc hiç bir zaman bitmeyecek bir chat sohbet sistemedir malumunuz.

Sürekli yeni botlar mirc botları irc botları kanal koruma botları. yarışma botları üretiliyor. Ancak son zamanlarda bir kısır dönğüye girmiş durumda irc botlar. her yerde aynı botları görmekten bana gına gelmiş durumda artık. Oturum iki tane irc botu yani mirc botu yazdım. bu botların alternatifleri yoktur. özgün botlardır. hıza dayallı botlardır. öncelikle text botumdan bahsetmek istiyorum (eniac botu) bu botta çıkan kelimeyi ve kelimeleri yazıyorsunuz. botta lağ sorunu yoktur. otomatik olarak ping sistemiyel sürekli lağsız şekilde çalışmaktadır. bottaki özellirlere gelecek olursak. fast,ofast,wpm,owpm,cps,puan,row,rekorlarim, bu komutların hepsini kanala yazdığınızda anında sizlere yansıtmaktadır. bot soru cevap botu değildir. çıkan karakterleri yazma botudur. klavyesine güvenen insanlar için iyi bir seçimdir. zira bu botun bir türü daha yoktur. ve özgün yapılmış bir bottur. gelelim yukarda saydığım özellikleri açıklamaya. fast hız demektir bu komutu yazınca kanaldaki en hızlı 10 kişinin rekorlarını görebilirsiniz ofast bu komut ortalama hız demektir. başka bir değişle ortalama fast, bu komutu yazınca 10 kişinin ortalama hızın görürsünüz. wpm bunun açılımı word per minute kelimesidir. yani dakika da yazılan kelime sayısıdır. ancak botta bu şekilde işlememektedir. kelimeyi yazınca size yazdığınız karaktere göre ve hızına göre wpm vermektedir. owpm bu da ortalama word per minute demektir. bu da her soru için aldığınız wpmlerin ortalamasını bulan bir komuttur kanala yazınca on kişinin wpm ortalamalarını görebilirsiniz. cps bu komut ise, saniyede yazılan harf sayınısını veya başka bir söyleyişle karakter sayısını gösterir diğerlerinede olduğu gibi 10 kişinin cps lerini gösterir. row tekrar demektir üstüste demektir. bu komut bir çok botta vardır. puan bu komutu yazınca puanları görebilirsiniz rekorlarim bu komut diğer botlarda bulunmamaktadır. kanala yazınca size fast , wpm, row, sürelerinizi gösterir. klavyede yazı yazmak istiyorsanız bu bot tam size göre düzenlenmiş bir bottur. sorkent. gelelim bu botumuza. bu soru sevap botu normal botlardan farklı olarak iki kişinin verdiği cevabı olma özelliğini taşıyor. bunun yanı sıra, soruların belirli bir puanlaması yoktur. puanı yazdğınız saniyeye göre yani hıza göre ve kelime sayısına göre alırsınız. 1 puandan 2000 bin puana kadar puan alabilirsiniz hızınıza göre. bot işlem yapmaktadır. yazdğınız kelime sayısını ve hızınızı tespit edip size aldığınız puanı gösterir. bot artı olarak, günlük puanda tutmaktadır. haftalık, aylık.

Bunlar sazen diğer botlarda olan özelliklerdir. Alternatif bot arıyorysanız bu botlar size göredir. Bizim sitemiz botsuz sohbet sitesidir.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan