sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Şarkı Sözleri En Güzel Asker Şarkılarının İsimleri

2 sene önce Xname tarafından eklendi. 1.988 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

En Güzel Asker Şarkılarının İsimleri Sohbetsin.Com’da

OSMAN ÖZTUNÇ ŞARKILARI VE ZEYNEP MEMEDİM ŞARKISI

Şarkıların gerçekten bir dili vardır. Hepsi ayrı ayrı şeyler ifade ediyor insanlara, Kimi zaman ağlatan, kimi zaman hüzünlendiren, kimi zaman sevinçlere yol açar şarkılar. Bu yazımız da Özellikle asker şarkılarına deniyeceğiz.

Asker şarkıları gerçekten bir çok insanımızın dertlerine biraz da olsun derman olmasına neden olmuş şarkılardır. Bildiğiniz gibi askere gitmek ülkemizde kutsal bir görevdir ve her erkek yaşı geldiği zaman askere yolcu edilir. Kİmi askerlerimiz nişanlı olarak askere giderler kimileri evlenmişlerdir ve çocukları vardır ve en sevdiği anne ve babalarından ayrılacaklardır. İşte asker şarkıları bu noktada insanların bi nebzede olsa asker hasretlerini, asker özlemlerini daha doğrusu askerdeki evlatları için bu şarkılar onlara teselle vermektedir. Birçok asker şarkı şarkı sözü yazılmış ve bu yazılan şakı sözleri çok iyi sanatçılarımız tarafından hakkı ile yorumlanmışlardır. Sİzlere videolu olarak asker şarkılarını sunacağız. Zeynep adlı şarkıcımızın memedim, memedim adlı şarkısı gerçekten asker şarkılarına en güzel örneklerden birisidir. bu kadar içten ve güzel şekilde yorumlanan ender asker şarkılarından biri olduğunu söyleyebiliriz. İşte size videosu sunuyoruz umarım biraz da olsa teselli bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Osman Öztunç genel olarak askerimiz için ve türkiyemiz için vatanımızı için şarkılar ve şiirler yazmı ve söylemiştir. Bizlerde Osman Öztunçun şiirlerini ve şarkılarını sizlerle paylaşacağız.

ASKER ŞARKILARI VE ŞİİRLERİ – OSMAN ÖZTUNÇ OGUL
ASKER ŞARKILARI – OSMAN ÖZTUNÇ MEHMEDİM CAN ASKERİM
Osman ÖZTUNÇ-Bozkurtların yurdunda çakalların işi ne
ŞEHİTLER İÇİN-ONUR AKAY SÖYLÜYOR(ASKER ŞARKILARI)

Asker şarkılarına uygun olduğunu düşündüğümüz vatan şarkılarını da bir kaç video ile olsada buraya ekledik. Umarız güzel paylaşımlarda bulunmuşuzdur. Çünkü askerlerimiz vatanımızı beklemek için asker oluyorlar. Vatan da bizim herşeyimizdir. Onu koruyanlarda bizlerin gözbebeğidirler.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

sohbet | chat