sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sohbet Erzurum sohbet odaları

2 hafta önce Xname tarafından eklendi. 358 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Erzurum sohbet odaları

Erzurum sohbet odaları‘na Hoş geldiniz, Siz  değerli takipçilerim, Bugün Sizlerden gelen bir soru üzerine yazı yazacağım.

Bir çok takipçim mail’imi soru yağmuruna tutmuş. Bugün ön plana çıkan soruya cevap vermeye çalılşacağım. Biliyorsunuz her ki her hafta bir konu üzerine yazı yazmaktayım.

Bazen bu konuları sizler, bazen ben çevremde ki olayları gözlemleyerek belirliyorum. Yani hep birlikte her hafta bir şeyler paylaşmanın gayreti içerisindeyiz.

Bu hafta ki konumuz internet üzerinde hep büyük sohbet sitelerinden bahsettik. Lakin bir takipçim bir konuya dikkat çekmemizi sağladı.

Aslında benim de olan Konuyu Daha önce gündeme getirme fırsatı buldum diyebiliriz.

Büyük sitelerin yaptığı çalışmalar ön planda iken küçük çaplı yada bölgesel veya bir şehir’e ait olan sohbet sitelerinin yaptıkları çalışmalar hakkında bir yazı yazmıyorsunuz diye güzel bir soru sormuş.

Arkadaşımıza buradan teşekkür etmek istiyorum bu konuyu bizlere öne almamızı sağladığı için.

İnsanlar neden kendi bülgelerindeki sohbet platformları tercih ederler;

Değerli okurlarım bir çok sohbet sitesinin gelişimini ve gidişatını takip ederken, zaman zaman küçük sitelerin ve bir şehire hitap eden ama farklı şehirlerden kendisine hitap eden sohbet sitesinden söz etmek istiyorum.

Erzurum sohbet odaları, İki kafadar arkadaşın neden biz de kendi şehrimizin sohbet odalarını açmıyoruz sorusu ile başlayan serüverleri bugün bir tutkuya dönüşmüş ve o tutkunun meyvesini almaya başlamışlar.

Araştırma Yaparken kendileri ile tanışma ve konuşma fırsatı buldum. Kendileri daha önce başka yerde sohbet ettiklerini ama erzurumlu olan kişileri hep ayrı ayrı yerlerde gördüklerini söylüyorlar.

Bu durum  canlarını sıkmış ve bir gün oturup biz tüm erzurumlular bir çatı altında toplanmalı ve erzurum sohbet sitelerini kurmalıyız demişler.

O Gün aldıkları bu kararla bugün ki noktalarına gelmeyi başaran bu azimli genç arkadaşlarımız oldukça hatırı sayılır bir yere de gelmeyi başarmışlar.

Erzurum sohbet sitesi üzerinden ayrıca mobil sohbet etme imkanı sağlamayı başaran bu arkadaşlarımız dünyanın dört bir yanından olan tüm erzurumlu insanları bir çatı altında toplamayı başarmışlar.

Kendilerini geliştiren bu ekip sadece  sohbet odalarını  türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından olan tüm insanların kullanımına sunarak keyifli ve huzurlu bir ortam vermeyi hedeflemişler.

Canlı sohbet siteleri üzerinden  kullanıcıları memnun kılan bu site üzerinden onlarca insan birbiri ile tanışma ve buluşma fırsatını yakaladıklarını söylüyor.

Biz de kendilerine bu hizmeti verdikleri için teşekkür ediyor Başarılarının devamını diliyoruz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan