sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Chat İngilizce Chat Sitesi, İngilizce Sohbet Odaları

3 sene önce Xname tarafından eklendi. 1.178 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Dünya üzerinde en çok konuşulan dil yani global dil olarak kabul edilen dil ingilizcedir bildiginiz gibi. Ancak devletler baz alındğı resmi dil olarak kabul edilmiş dil ispanyolcadır. İngilizce sohbet sitesi kullanımı ingilizceden sonra en yüksek dil konumundadır. İngilizce öğrenmek gerçekten hiç kolay bir iş değildir. İngilizce alfabesindeki harfleri genel olarak türkçemizdeki harflere benzer ancak bir kaç harf dışında w,q,x bu harfler ve ‘ bu işaret bizim alfabemizde kullanılmayan harflerdir. ‘ işaretinin anlamı ise genelde ingilizce de kelemileri kısaltmak için kullanılır.

İngilizce öğrenmek için ülkemizde ki insanlar gerçekten oldukça çaba ve gayret sarf etmektedirler. çünkü ingilizce bilin kişilerin iş bulma imkanları oldukça geniştir. Genelde bir iş başvurusu yaptığınız zaman ingilizce biliyormusunuz diye sorular artık çokca sorulmaya başlamıştır..

Peki ingilizcenin dünya üzerinde neden bu kadar hakimiyet kurduğunu düşündünüzmü. Bizlere göre bu tarihi olaylardan kaynaklanmaktadır. İngiltere devletinin yani eski ismiyle büyük britanya krallığının uzun yıllar önce dünyada tek hakim ülke olmasından kaynaklanmaktadır.

İngilizce öğrenmek için ülkemizd insanlar genel olarak. İngilizce kurslarına veya ingilizce konuşulan yabancı siteleri tercih etmektedirler. Ancak ingilizceyi öğrenmek kadar düzgün yani aksanlı konuşmakta önemlidir. Aksanlı konuşmak için maalesef ülkemizden dışarıya çıkmak zorundayız ki bunu herkes yapamıyor çünkü biraz maddi gelirle alakalı bir durum. Okullarımız da öğretilen ingilizcenin bizlere göre çok verimli olduğunu düşünmüyoruz yüzeysel olarak gösterilen tam anlamıyla detaya inilmediği için insanlarımız liseden bile mezun oldukları zaman ingilizce hakkında çok fazla bir şey bilmemektedirler.

Sohbetsin.Com olarak sizlere ingilizce chat imkanı sunuyoruz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan