sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Chat İnternette Chat Sohbet Yapılan Site

3 sene önce Xname tarafından eklendi. 837 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

İnternette Chat Sohbet Yapılan Site

Chat siteleri ne demektir? Chat siteleri insanların farklı ülkelerden veya Türkiye’nin herhangi bir ilinden internet üzerinden bağlanarak aynı anda yazılı, sesli veya görüntülü olarak konuşmasına yarayan sanal sunucu sistemidir. Bu sanal sunucu sistemlerine bağlanan chat siteleri kullanıcıları aynı anda sohbet ederek insanları tanıma onlar ile konuşup arkadaş kurmaları amacıyla açılmış sanal arkadaşlık sitesidir. Chat sitelerinde aynı zamanda oyun, radyo, eğlence kanalları da bulunmaktadır. Böylelikle giren kullanıcılar hem sohbet edip aynı zamanda müzik dinleyip isteklerde bulunarak sevdiklerini mutlu ederken hem de oyun kanallarında oyun oynayarak rakipleriyle kıyasıya süren bir yarışma içerisinde bulunabilir.

Chat sitelerinin insanlar üzerindeki etkisi

Chat sitelerine bağlanan kullanıcıların farklı ülkelerden gelen kullancılar ile konuşması, kaynaşması, fikir alış verişi yapması oldukça yararlı ve faydalıdır. Çünkü farklı ülke kültürleri konuşma adabı ve bir çok gözlem yapma şansı sunmaktadır chat siteleri. Ayrıca yeni arkadaşlar edinerek kendilerine sosyal çevre edinebilir mükemmel bir ortamda sohbet ederek kültürlerini genişletebilirler. İnsan kendini yalnız hissettiğinde kendini büyük bir boşlukta hissedebilir. Bu nedenle chat sitelerine bağlanarak bu boşluğu doldurmanıza bir nebze dahi yardımcı olabilmek adına açmış bulunmaktayız. Sizde kendinize derdinizi paylaşabileceğiniz arkadaş bulabilirsiniz. Belki de aradığınız aşk bu sitededir?

Chat sitesi kuralları

  • Chat sitesine giren kullanıcının kanal içerisinde diğer kullanıcılara küfür etmek, argo kelimeler kullanmak, hakaret etmesi kesinlikle yasaktır.
  • Kanalda bulunan görevlilere tartışma yaratacak sözler kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayan kullanıcının kanal görevlisi tarafından atılması söz konusu olabilir.
  • Kanalda din, ırk ayrımı yapmak yasaktır. Sunucu dünyanın her yerinden gelen kullanıcılara açık bir sitedir. Bu nedenle bu kurala uyulması zorunludur.
  • Kanala giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uymaları önemle rica olunur.
  • Aksi taktirde görevliler tarafından uyarılıp, devam etmesi durumundan sunucudan uzaklaştırılması gerekmektedir. Bizim amacımız seviyeli dürüst bir sohbet sitesi oluşturmaktır.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan