sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sinema Kaçış Filmi ve Cem Yılmaz Pek Yakında Filmleri

5 ay önce Ayaz tarafından eklendi. 23 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Kaçış Filmi

Sizlere bugün tavsiye edeceğimiz film kaçış… 30 Aralık tarihinde vizyona girecek olan filmin türü Gerilim Aksiyon

Başrollerini Taylor LAUTNER, Lilly COLLİNS, Alfred MOLİNA paylaşıyor.

Filmin konusu ise genç Nathan ve arkadaşı Karen internette kayıp veya kaçırılan çocukların listesiyle karşılaşırlar. Çocukları yaşlandırma tekniği ile yaşlandıran arkadaşlar çocuklardan birinin Nathan olduğunu anlarlar. Sitenin kurucularıyla görüşen Nathan, Avrupa’ da bir kişiyle görüşür. Nathan bu arada yıllardır anne ve babası olarak bildiği ebeveynlerine durumu sormak ve araştırmak isterken arkasına eli silahlı suikastçiler bunu takip etmeye başlarlar. Bu olaylarda en çok güvendiği yakın arkadaşı Karen ile kaçmaya başlamışlardır.

Filmin yönetmenliğini Hızlı ve Öfkeli 2 ve Shaft gibi aksiyon dolu filmlerin yönetmeni John SİNGLETON üstleniyor.

Filmin senaryosu ise Shawn CHRİSTENSEN’ in imzası var.

Aksiyon ve gerilim sevenlerin beğeneceği bir film.. İyi Seyirler

Cem Yılmaz’ın yeni filmi ”Pek Yakında”

Russell Crowe’in ‘The Water Diviner’ filminden güzel bir teklif gelince Cem Yılmaz projesini ileri bir tarihe erteledi. Çekimlere Nisan ayında başlanacak. Filminin adını ve oyuncu kadrosunu açıklayan Cem Yılmaz filminin ne zaman gösterime sunalacağı hakkında net cevap vermedi. Kadroda kimler var? Cem Yılmaz’ın yeni filminin konusu nedir?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi Pek Yakında’nın sinyallerini verdi. Bu filmde Cem Yılmaz’ın Yakın arkadaşı Ozan Güven de yer alıyor ve kadroda pek çok başarılı ve bir o kadarda eğlenceli isimler var. Pek Yakında’nın önceki filmi ‘Hokkabaz’ın tadında ama daha komik olacağını belirten Yılmaz kendisinin de oynayacağını belirterek, diğer oyuncuların Ozan Güven, Zafer Algöz, Tülin Özen, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu ve Cengiz Bozkurt olacağını açıkladı.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan