sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Spor Milli takımın son maçtaki zaferi yetmedi

2 sene önce Xname tarafından eklendi. 499 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Türkiye Milli takımı gruptaki son maçında çeklerle oynadığı maçı 2-0 kazanarak belçika ile isveç maçından gelecek belçika galibiyetine gözleri dikmişti. Bunun yanı sıra oynanacak olan italya ile irlanda maçınında büyük bir önemle italyanın kazanması gerekiyodu . Son dakikalara kadar herşey yolunda giderken son dakikalarda gelen irlanda golü ile türkiye euro 2016 dan elendi . Milli takım ispanya ile hırvatistan karşısında beklenilen oyununu oraya koyamadı ve bu iki maçtan mağlubiyetle ayrılmıştı bir beraberlik alsaydık. Euro 2016 da gruplardan çıkmıştı. Herşey bir kenara türkiye milli takımı oyuncularımız elinden geleni yaptı.

Çekler karşısında muhteşem bir performans ortaya koyan milli takımızın gollerini Burak yılmaz ve Ozan Tufan attı. Emre Mor maçın belkide en iyilerindendi. Genç yaşına rağmen güzel bir performans ortaya koydu. Burak yılmazın gölünde Emre mor’un çok büyük emeği var yaptığı asistle tüm taraftarlar tezaürat yaptılar. Emre mor bu tezahüratlar karşısında bir hali heycanlandı ilk defa milli takım forması 90 dakika boyunca giyen emre mor elinden geleni ve kalitesini türk halkının sevgisini kazandı.

Emre Mor yaptığı basın açıklamasında muhteşem oynadık ve emeğimizin karşılığını galibiyetle aldık dedi. inanılmaz mutluyum. heycanlıyım bir okadarda rüyada gibiyim. fransada oynadığımız halde tribünlerde muhteşem taraftar topluluğu vardı ve fantastikti. maç boyunca üstün olan bizdik taraftarıızla oynadığımız performansla. Futbolumda yaşadığım bu güzel günlerde katkıları olan herkese teşekkür ederim.

Tüm büyük külüplerin peşinde olduğu Emre Mor türkiye milli takımını seçti ve bu durumdan bir hayli mutlu türkiye ‘nin tadını çıkarıyorum diye güzel sözlerde bulundu . türk vatandaşı olan emre mor’a yaşattığı güzel performans ve oyunundan ötürü teşekkür ederiz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan