sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sohbet Mynet Sohbet Odaları Sitesi

2 sene önce Xname tarafından eklendi. 1.030 kez görüntülendi. 1 yorum yapıldı.

Merhaba değerli Mynet chat kullanıcıları, sizlere en güzel dakikaları yaşatabileceğimizi düşündüğümüz odalar zinciri hizmetini sunmaktan grur duyarız. Sohbetsin.com bu alanda kendini hızla geliştirmeye devam etmektedir. Mynet sohbetleri ile sizlerleyiz.

Canlı olarak sohbet hizmeti vermemiz tek gerçek adres olmamız odaklı olup hizmetimizde sizlerinde fikir, görüş ve projelerinize yer vermeye çalışıyoruz. Herhangi bir problem, sorun, fikir, görüş ve istek de #operhelp kanalına girip kanaldaki yetkililer ile görüşmeniz gerekmektedir. Kayboluşların tek sebebi de bu değildir elbet. Artık bir çok site var ve çoğunda sizlerin anlayamacağı kadar profesyonelce yapılmış sanki insan gibi görünen ve yazan botlar bulunmakta ve siz değerli kullanıcılarımızı yanıltmaktadır. Bunların önüne geçebilmek adına sizinle konuşan kişilere siz soru sorun ve net cevaplar aldığınızdan emin olun. Bu sayede kandırılıp kandırılmadığınızı net bir şekilde eliminize etmiş olup teyit edebilirsiniz.

Artık Dünya teknoloji çağında hızla ilerleyen bir gemi misali birçok site, portal, platformlar çıkıyor ve insanlar ortamlarından farklı ortamlara akıyor. Artık sokaklardaki barlarda bile kaliteli insan kalmadı. Hepsi sanal alemde internetin hızıyla birlikte kendinden geçmekle meşgul durumdalar.

100 Kişilik botlu bir sitede keyifli dakika geçirebileceğinizi düşünüyorsanız sitemize hiç girmeyiniz. Fakat 15-20 kişi ile samimice sohbet edip güzel bir ortam oluşturmak isterseniz başımızın üzerinde yeriniz olduğunu hiçbir zaman unutmayınız. Yapmanız gereken sizi tanımlayan bir takma isim belirleyip odalarımıza girerek sohbet etmenizdir. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

  • 11 Temmuz 2016 / 19:34
    funda atayurt

    mynet sohbet odaları diye sohbet ettiğim sürekli olarak online olarak kullanıcılar ile birlikte keyifli sohbetler çevirdiğimiz http://www.sohbetsin.com gerçekten sohbet hizmetinde elinden gelenini yapıyor yönetimdeki arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan