sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sohbet Sende Durma Sanal Sohbet ET

2 sene önce Xname tarafından eklendi. 663 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Biraz sanal sohbet etmeye ne dersiniz, sizde SohbetSin türüne değinmek istiyorum: Sohbet yazıları, sohbet türünde yazılmış yazılar veya sohbet türünde yazılacak olan yazılar makaleden ayrılırlar. Sohbet türünde genellikle yani daha açık konuşmak gerekirse sohbet türünün özellikleri ile makale türünün özellikleri birbirlerinden farklıdırlar biz buna makale ve sohbetin birbirinden farklılıkları diyebiliriz sanırım.

Sohbet türü yazılarında hiçbir şekilde bir olayı kanıtlanma olayı olmaz. yani birşeyi ispat etme çabası içinde olmaz yazan kişi bu sohbetin en belirgin özelliklerinden biridir ancak makale de durum tam tersidir ve makaleler de yazılan bir şey kesinlikle ispatlanma amaçlı yazılır.

Sohbet demişken konuyu biraz değiştirelim. Sohbet sadece görüntülü sohbet, yüzyüze sohbet, kameralı sohbet, sesli sohbet değildir birde yazılı sohbet vardır. Yazılı sohbet bana göre daha iyi bir seçimdir ilk başka neden diye soracak olursanız. Bir makale yazarı sohbet türünde bir yazı yazacak ve bunun hakkında bilgi toplamaya çalışacak diyelim. Bunun için bir yazılı chat, sohbet veya sohbet sitesine girmeli. Çünkü burada olan konuşmaları takip edebilir ve kendince yorumlayabilir ve hatta sohbet odalarında konuşulan konulara eşlik edip bilgisiyle karşıdaki insanlara bilgi verebilir veya tam tersi karşıdaki insanların bilgilerinden faydalanabilir. Daha ileriye de götürebilir işi eğer makale yazarı isterse nasıl mı. bir kaç gün yazılı sohbet sitesine aynı yazılı sohbet sitesine girer ve burada bir kişiyle samimi olup odalarında veya özel sohbet odasında karşıdaki kişiyle konuşup merak ettiği şeyleri ona rahatlıkla sorar ve karşılığınıda alır diye düşünmekteyim.

Yani özet olarak bir makale yazarı bir konuda bir şey yazacaksam muhakkak o konuda detaylı bir araştırma yapmak zorundadır. Eğer bunu yapmazsa sonuç hüsranla sonuçlanacaktır ve yazdığı sanal sohbettürü makale yazısı beklediği ilgiyi göremeyecektir.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

sohbet | chat