sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sohbet Sohbetsin Farkı ile Mobil Sohbet

3 sene önce Xname tarafından eklendi. 631 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Mobil sohbet ziyaretçilerimiz mobil görünüme önem vermiş ve bu konuda gereken altyapı çalışmalarından sonra mobil sohbet hizmetini başlatmış bulunmaktayız.  Mobil sohbet mobil cihazlarımızdan kolayca kullanılabilmesi adına sizleri düşünerekten basitleştirilmiştir. Amacımız insanları aldatmak değilde istedikleri mobil görünümlü  yeni web sitemizi sizlere hizmere açmış bulunmaktayız. Artık kimimizin evinde bilgisayarlar olsada günümüzde teknoloji ilerlemiş durumdadır. İnsanlar saatlerce bilgisayayar başında beli omuzları ağırmaktaydı mobil sohbetle biz bunun önüne geçmiş bulunuyoruz ve bir ilki yaşatacağımıza inanıyoruz, mobil cihazınızın interneti çektiği her ortamda sizlerde bizim mobil sohbet odalarımızda özgürce dolaşabilir ve burdaki yerinizi alabilirsiniz.

Bir çok site mobil görünümlü olsada buradaki farkı kaliteyi  oralarda bulamayacağınızı biliyoruz. Sizleride bizlerden biri görerek saygı sevgi çerçevesi altında mobil sohbet oldarımızda sizleride bekliyoruz.

Peki ben mobil sohbete Nasıl Bağlanabilirim ?

Mobil sohbete bağlanmak zor değil cep telefonuzun web arama satırına sohbetsin.com yazarak mobil sohbet apletimiz üzerinden sohbet odalarımıza kolayca erişebilirsiniz. Web sitemiz bilgisayarlara göre daha kullanışlı ve görünüşü ona göre sade ve özeldir.

Peki mobil cihazımdan girdiğimizde nasıl bir görünüm var diyemi merak ediyorsunuz ?

Mobil cihazlardan bağlandığınızda sadece karşınıza çıkan kullanıcı adı yazan yere bir nickname  yazarak direk mobil sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Mobil sohbet  odalarında yerinizi almak ve nickinizi korumak ve bir başkasının kullanmasını istemiyorsanız. /ns register şifre mail komutunu kullanarak nickinizi başka kullanıcılar kullanmasın diye şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Keyifli sohbetler demeyi borç bilir ve Sohbetsin.com sohbet odalarına herkezi bekleriz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

sohbet | chat