sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Teknoloji Windows 8 Zorluğu Windows 10 İçin Rekabet

2 sene önce Xname tarafından eklendi. 353 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Windows 8 Sürüm Kullanımı Hakkında Bilgilendirme Yazısı.

Merhaba değerli bilgisayar ve internet tutkunları. Yeni aldığım bir laptop dan bahsedeceğim.

Eski bir masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım ben, daha henüz laptop’a alışamadım. Ama tasarım, çizim vb. işler için herhangi bir avantajını göremedim leptop bilgisayarın. Üstelik windows 8 sürümü yüklü, biraz acaip artık XP’ye alıştığımızdanmıdır bilinmez biraz garip ve amatörce geldi bana açıkçası.

Laptop yani dizüstü bilgisayar kullanmak alışkanlığın dışında birşey benim için. Belkide bu yüzden böyle fikirlerimi beyan ediyorum. Bunlar sadece ve sadece benim fikirlerimdir. Windows 8 biraz alışagelmişin dışına çıkan bir arayüzü var. Tabi bu özellikleri belkide çok çok iyi düşünülerek hazırlanmıştır lakin ben daha tam öğrenemediğim için böyle söylüyor olabilirim. Win7 ‘nin masa üstü görüntüsü de var bu biraz bize daha tanıdık ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Açıkçası ben eski masaüstü bilgisayarıma format attırmayı düşünüyorum. İnternetteki işlerimi onunla halledicem. Laptop’uda artık herhangi bir şekilde değerlendiricem veya alışmaya çalışacağım. Derken windows 10 çıktı piyasaya. Windows 8 de bulunan zorluğu gidermek amacıyla windows10 bu zorluğu yenmek amacıyla geliştirilmiş ve her iki sürümünü birleşmesinden oluşmuştur.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Bizimmekan