sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!

Sevgili kullanıcılarımız şuanda Ziyaret etmekte olduğunuz Sohbetsin.Com Yazılı Chat Sohbet Sitesi olarak sizlere hizmet vermektedir. Sohbetsin.Com irc Sunucusunun Mazisi 2008 Yıllarına dayanmaktadır. Sitemizin geçmişi her ne kadar 2008 senesine dayanıyor olsa da site yöneticilerimiz geçmişi 2000 li yılların başına dayanıyor. Site yöneticilerimizin 2000 li yıllardan itibaren edindikleri bilgi birikim ve engin tecrübe ile burada daha kaliteli bir platform oluşturmak için her gün özveri ile çalışarak daha iyi hizmet sunmak için kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

”Kaliteli insanlar kaliteli yerlerde bulunur” Sözünü Benimseyerek sitemizi daha da kaliteli hale getirerek sizlere hak ettiğiniz sohbet platformunu sağlamayı ilke edinmiş olmaktadırlar. Sohbetsin.Com Yönetimi kişileri eş-dost-akraba-arkadaş-kardeş gibi ayırım yapmadan herkesi eşit görür ve o şekilde davranır. Eşitlik olmayan yerde disiplinsizlik ve Düzensizlik olur. Yönetimimiz bunu geçmişte ki tecrübeleri ile iyi analiz etmiş olup bu platform da öyle bir ayırım olmaması için azami derecede hassasiyet göstermektedir. Haksızlığa uğradığınız zaman bu yönetim biriminden veya bu yönetici arkadaşı düşüncelerinden kaçınarak hakkınızı arayabilir ve yönetim kadromuza sizlere haksızlık yapan kişileri gönül rahatlığı ile şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Sohbetsin.Com Sunucusu Alt Bünyesinde Geçmişte Var olan büyük sunucuların haklarını üzerine alıp kendi Bünyesinde barındırmaktadır. Sohbet sunucuları Sektöründe Marka biri isim haline gelmek konusunda ki kararlılığını bu yolla göstermiş olup Gücüne güç ekleyerek bu yolda devam ettiğini göstermektedir. Site içerisinde Bir çok Bölüm olmaktadır ve olmaya devam edecektir. Yönetimimizin Edinmiş olduğu Felsefe gereği Her gün gelişen ve değişen bir yapısı vardır. Her gün Zengin içerik menüleri ile sizlere daha kaliteli hizmet sağlamaya çaba sarf edilmektedir. Sizlere bu şekilde hizmet vermek yönetimimizin en tabii gereğidir.

Yönetim birimimiz ile iletişim Bölümümüzde irtibat kurabilir, Kendileri ile bire bir görüşüp fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.