sohbet icon SOHBET Burada Ortam bir başka!
Sohbet Omegla sohbet çılgınlığı artıyor!

2 hafta önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Omegle Sohbet Kameralı konuşmaya hazır mısınız? O halde hemen sizler için web sitesi üzerinden bağlantı kurabileceğiniz Omegla sohbet seçeneğini tavsiye ediyoruz.

omegla Nedir  ?

Omegle, kullanıcılarına üyelik gerektirmeksizin internet üzerinde yabancılarla sohbet etme olanağı tanıyan bir internet sitesidir. 2009 yılında 18 yaşındaki Leif K-Brooks tarafından kurulmuştur. “Omegle” Yunan alfabesinin 24. ve son harfi olan Omega’nın değiştirilmiş hâlidir ve omega(Ω) harfi sitenin logosunda yer almaktadır. 14 Mart 2010 tarihinde görüntülü sohbet etme özelliğini kullanıcılarına sunmuştur. Vikipedi

Mart 2009’da kurulmasından kısa süre sonra Omegle, günde 150.000 kez görüntülenmiş ve büyük rakamlara ulaşmıştır

Bu site üzerinden direkt olarak arkadaş edinebileceğiniz gibi, var olan arkadaşlıkları da ileriye taşıma durumu söz konusu olacaktır. Her geçen gün kullanıcıların ilgi göstermesiyle beraber çığ gibi büyüyen bir kitleye sahip olan Omegle sohbet sitesi, günde milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor ve Dünya’nın her bölgesinden kullanıcı kitlesi mevcut! Bu hususta da yapmanız gereken tek şey bir üyelik açmak ve daha sonrasında bu sohbet sitesine dahil olarak yeni arkadaşlar edinmektir. Pek çok kişi tarafından tercih edilmesinin başlıca sebebi birebir chat yapma imkanının olması ve tamamıyla kameralı sohbet sitesine dayalı olmasından dolayıdır. Böyle bir imkan söz konusu olduğu zaman kullanıcılar da kendi alanında arkadaş edinmek için hiçbir zorluk ile karşılaşmamaktadır. O halde bizlere düşen görev ise siz değerli kullanıcıların direkt olarak sitemize giriş yapması ve bu hususta yeni arkadaşlar edinmeye yönelik bir adım atmasıdır! Sizlere adım adım Omegle sohbet sitesine nasıl girileceğini pek çok yazımızda tarif ettik.
Artık eminiz ki yeni arkadaşlar ile tanışmak adına tamamıyla hazırsınız! Web sitemiz üzerinden diğer chat kanalları hakkında da bilgi edinebilir ve alternatif kanal listesine ulaşabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Sizlere kesintisiz hizmet vermek adına hep buradayız!

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.